Število okuženih s koronavirusom v Sloveniji še vedno narašča. Včeraj so opravili tisoč 848 molekularnih testov in potrdili 216 na novo okuženih. Delež pozitivnih testov je bil 11,7-odstoten, kar je precej več kot pred tednom dni. Kljub pozivom stroke k cepljenju je število tistih, ki se odločijo za to, že vse poletje približno enako.
V oddaji tudi o tem:
- Na Kongresnem trgu zvečer sprejem olimpijskih junakov
- Medvedka po sinočnjem napadu nad Pivko morda razdražena
- Balkan še vedno v primežu hude vročine in ognjenih zubljev