Različne oblike diskriminacije so v Sloveniji še vedno velik problem, je ob današnji predaji letnega poročila dejal zagovornik načela enakosti Miha Lobnik. Poročilo je predal predsednici državnega zbora Urški Klakočar Zupančič, od nje pa pričakuje plodno sodelovanje:
Predsednica parlamenta je ob tem napovedala, da se bo zavzemala za izkoreninjenje diskriminacije.
Druge teme:
- Najhujši boji v Ukrajini se razplamtevajo ob Severnodonecku
- V središču Ljubljane se začenja tridnevni Znanstival
- Kolesarski Giro bo popoldne obiskal dolino Soče