Učenci so danes še zadnjič v tem koronskem šolskem letu odšli v šolo. Pred težko pričakovanimi počitnicami pristojni mladostnikom svetujejo, da jih izkoristijo za počitek in sprostitev.
Za njimi je namreč zahtevno leto, vnovič zaznamovano z epidemijo.
V oddaji tudi:
- Včerajšnja tragična utopitev dečka v Soči posledica spleta nesrečnih okoliščin
- Začelo se je sojenje beloruskemu opozicijskemu blogerju Sergeju Tihanovskemu
- Na proslavi ob 30-letnici samostojne Slovenije v Novi Gorici poudarili pomen manjšin