Kmetijski minister Jože Podgoršek je odstopil s položaja. Za ta korak se je odločil, potem ko je imel v minulih dneh težave s pojasnjevanjem, kdo je plačal njegovo januarsko bivanje v Bohinju. Ob tem je izrazil obžalovanje, da so se z njegovo površnostjo nekateri želeli okoristiti.
Druge teme:
- Prvi dan predčasnega glasovanja na parlamentarnih volitvah glas oddalo trikrat več ljudi kot pred štirimi leti
- Iz obleganega Mariupolja naj bi danes vzpostavili humanitarni koridor
- Mariborski župan Arsenovič se opravičuje zaradi incidenta z mladoletnikom