Policija je uporabila prekomerno uporabo sile zoper mirne protestnike, ob tem pa je spodbujala konflikte. To protestniki očitajo policiji med protestom v Ljubljani minuli petek, zato so napovedali pritožbo in prijavo suma storitve kaznivih dejanj. Kot so opozorili v Pravni mreži za demokracijo, policijska represija ne bo ostala spregledana in zakrita.Policija je sicer zavrnila očitke nevladnih organizacij, češ da je na protestu popisovala udeležence glede na njihovo etnično pripadnost in poudarila, da na protestih enako obravnava vse kršitelje.
V oddaji tudi:
- Ustavna obtožba zoper Janšo za koalicijo poskusna serija za Zorčiča
- Medicinske sestre na Ptuju: "Iz službe nas kličejo tudi v prostem času!"
- Obetajo se novi turistični boni, a manjše vrednosti in tudi za šport in kulturo