V Ukrajini ni več varnega mesta: ruska vojska je danes prvič napadla tudi zahod. Spopadi se še naprej stopnjujejo v Kijevu, Harkovu in Mariupolju. Da so razmere v tem obkoljenem mestu apokaliptične, svarijo humanitarne organizacije - zaloge hrane so kritično nizke, prebivalci že dneve zmrzujejo v temi, ukrajinska vlada pa še naprej poskuša odpreti humanitarne poti. Ukrajinska podpredsednica Irina Vereščuk upa, da bo koridor danes deloval. Evropski voditelji medtem v Versaillesu iščejo nove načine za stopnjevanje pritiska na Putina.
Druge teme:
- V Zagrebu sinoči eksplodiral in strmoglavil brezpilotnik, ki je priletel iz Ukrajine
- Na Ptuju položili temeljni kamen za novo urgenco
- Direktor RTV na čelo MMC začasno imenoval Igorja Pirkoviča, aktiv novinarjev na nogah