Državni sekretar na ministrstvu za zdravje Franc Vindišar je danes predstavil nekaj podrobnosti samotestiranja na covid -19 za učence in dijake. Začelo se bo v petek, testiranja pa bodo nato ponavljali vsak ponedeljek. Učenci zadnje triade se bodo začeli samotestirati po prvomajskih praznikih.
Ostale teme:
- S cepivom AstroZenece bomo v aprilu še vedno cepili le starejše od 60 let
- Danes se odpirajo tudi muzeji, galerije in druga razstavišča
- Temnopolti osumljenec v Minneapolisu ubit po nesreči
- Jutri bo spremenljivo oblačno z mrzlim jutrom