Število hospitaliziranih bolnikov s covidom se je po dveh tednih spet povzpelo nad 500. Zaradi slabšanja epidemičnih razmer se v vseh bolnišnicah po državi znova odpirajo oddelki za zdravljenje bolnikov s koronavirusno boleznijo.
Ostale teme:
- Nemčija zaradi širjenja virusa v zaostrovanje ukrepov med velikonočnimi prazniki.
- Kitajska zahodnim državam vrača udarec s sankcijami.
- Preiskava brutalnega umora 77-letnika iz Grosuplja še poteka.
- Jutri na vzhodu več oblačnosti, drugod jasno.