Približuje se silvestrski večer, že eno uro je dovoljeno prosto gibanje po državi, saj je vlada do jutri zvečer ljudem omogočila, da obiščejo prijatelje ali družinske člane, ki živijo v drugih občinah. Druženje na najdaljšo noč v letu je sicer omejeno na šest ljudi. Vlada je sinoči sklenila tudi, da se v torek v šole vračajo otroci s posebnimi potrebami, učenci prve triade pa ob ugodni epidemiološki sliki teden dni pozneje.
V oddaji še:
- Poziv ljudem, naj ustavijo doniranje gmotne pomoči, saj je ima Hrvaška za zdaj dovolj
- Krška nuklearka po vnovičnem zagonu dosega polno obremenitev
- Rdeči križ bo z uspešno prodajo zemljišča v Ankaranu lažje finančno zadihal
- V Posavju končujejo 2-letni projekt Pametne vasi za jutri