S sirenami in baklami poklicni gasilci v prestolnici opozarjajo na slabe razmere v svojem poklicu in zahtevajo odpravo plačnih nesorazmerij. Kot pravijo, imajo dovolj obljub. Kot so poudarili, so v ospredju samo, kadar jih potrebujemo, sicer pa se nanje pozabi.
Druge teme:
- Glavni tajnik Sviza Branimir Štrukelj: Če ne bo vladnega odgovora, znova na mizi nadaljevanje stavke
- Zveza Nato Turčijo pozvala k ratifikaciji članstva Finske in Švedske v zavezništvu
- Na območju hrvaškega otoka Krk potres z magnitudo 4,8, tresenje tal čutili tudi v Sloveniji