Cepilni centri bodo v prihodnjih dneh dobili dovolj cepiva, da bodo lahko cepili brez predhodnega naročanja, je sporočil minister za zdravje Janez Poklukar. Tako želijo doseči čim večjo precepljenost prebivalstva. Cepljenje brez naročanja že danes poteka v Sežani, Pivki, Luciji in Trbovljah, v prihodnjih dneh bo med drugim tudi v Celju, Murski Soboti in Mariboru.
Tu so še drugi poudarki oddaje:
- Začetek vrha držav G7: v ospredju pandemija in podnebne spremembe
- Potniški vlak znova vsak dan z Dunaja prek Ljubljane do Trsta in nazaj
- Evropsko košarkarsko prvenstvo za ženske čez dve leti v Sloveniji