V središču Šentjurja bodo še danes odstranili za približno tovornjak odpadnega blata, ki so ga odkrili včeraj. Tako se je odločila občina skupaj s tamkajšnjim komunalnim podjetjem. Na odločbe inšpektorata ne bo čakala, saj so ti postopki po njenem mnenju predolgi. Kdo je odložil blato, kriminalisti že ugotavljajo.
Tu so še drugi poudarki oddaje:
- Na prireditvah spet dovoljena tudi stojišča
- V Rusiji nov val okužb s covidom, Moskva zapira navijaške cone
- Črnogorski parlament odstavil pravosodnega ministra, ker ni priznal genocida v Srebrenici