Over Routines

Over Routines

By Arie Boomsma / De StroomHealth & FitnessMental Health
Download on the App Store
  • Favorites

    72

    Followers

  • Typical duration

    49 min

    per episode

Based on Podcast App listening data

Over Routines episodes

  • Arie Boomsma (proloog)

    Een nieuw seizoen van Over Routines is aanstaande! Om de smaak vast te pakken te krijgen hebben we Noortje Veldhuizen gevraagd om Arie eens aan de tand te voelen over zijn eigen routines, en dat zijn er nog al wat.

    De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 9 min
  • Jeanne de Kroon

    In de laatste aflevering van seizoen 1 van Over Routines is Arie op de roze woonboot van modeontwerpster Jeanne de Kroon. Haar merk draait om verbinding, met de makers en de kopers. Ze is vrijwel altijd op reis, maar in de paar uur die ze heeft voordat ze weer in het vliegtuig stapt maakt ze tijd voor Arie. Jeanne vertelt over de routines van stammen en mensen die ze heeft leren kennen tijdens haar reizen, zoals ayahuasca en kikkergif, maar ook over haar eigen rituelen door de dag heen.


    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 1 min
  • Djack Littlel

    In deze aflevering van Over Routines reist Arie af naar het huis van Djack Littel. Hij was marinier, commando en special forces-operator. Hij voltooide de zwaarste militaire opleidingen ter wereld, hij traint zelf mensen die dit ook ambiëren en is daarnaast expert op het gebied van slaap. Reden genoeg voor een gesprek over routines en regelmaat!


    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 6 min
  • Marvel Harris

    In deze aflevering van Over Routines ontvangt Arie op de boerderij Marvel Harris. Hij is prijswinnend fotograaf en zoals hij in zijn Instagram bio schrijft: non-binair, transgender en autist. Zijn leven staat bol van de routines die in sommige gevallen zelfs neigen naar dwang. Hoe belangrijk zijn structuur en regelmaat voor hem? En wat heeft de ontregeling van de wereld door Corona met hem gedaan?

    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 4 min
  • Mark Slats

    In deze aflevering van Over Routines reist Arie af naar de werkplaats en woning van avonturier en ultra-roeier Mark Slats. Hij vocht K1 partijen in Australië om zijn eerste boot te kunnen kopen, brak het wereldrecord solo oceaan roeien en voltooide vlak voor deze opnames drie Iron Mans in drie dagen. Welke routines heb je wanneer je dit soort bizarre topprestaties levert en wat is de rol van die routines wanneer je in een noodweer terecht komt midden op de oceaan?

    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 6 min
  • Sticks

    In deze aflevering van Over Routines stapt Arie Boomsma in het leven van rapper Sticks. Aan de keukentafel in, uiteraard, Zwolle vertelt hij onder meer over de keuzes om te stoppen met optreden, slim met je geld om te gaan en ook moedigt hij aan om wat vaker dwars te gaan liggen.

    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 3 min
  • Marli Huijer

    In deze aflevering van Over Routines stapt Arie Boomsma in het leven van filosofe en voormalig Denker des Vaderlands Marli Huijer. Zij is bezorgd over de enorme impact die de corona-maatregelen op de lange termijn hebben. Hoe gaat de filosofe om met haar verstoorde ritme en een prikkelarm leven zonder nieuwe ontmoetingen?

    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    58 min
  • Thierry Baudet

    In deze aflevering van Over Routines stapt Arie Boomsma in het leven van politicus en vriend Thierry Baudet. Maar wat is de houdbaarheid van een vriendschap wanneer je beiden totaal anders in het leven staat? Welke routines houdt Thierry aan om het maximale uit zijn hectische bestaan te halen? Vanuit de keuken van de politicus luister je naar Over Routines.

    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 3 min
  • Tatjana Almuli

    In deze aflevering van Over Routines stapt Arie Boomsma in het leven van schrijfster Tatjana Almuli. Al van kinds af aan krijgt ze te horen dat ze te dik is en nooit een gelukkig en succesvol leven zal leiden als ze niet dun wordt. Hoe ze nu dealt met haar eetstoornis en haar strakke dagelijkse routines hoor je in deze aflevering van Over Routines.

    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    1 hr 4 min
  • Wim Hof

    In deze aflevering van Over Routines stapt Arie Boomsma in het leven iceman Wim Hof. Inmiddels is zijn methode onderdeel van de routine van miljoenen mensen over de hele wereld, maar hoe routinematig leeft Wim zelf? Went het ijs? Hoe komt hij aan 26 wereldrecords? En welk verschil kan zijn methode uitmaken met oog op de huidige gezondheidscrisis?

    In een tijd waarin de vaste routines van veel Nederlanders al ruim een jaar zijn weggevallen geeft deze podcastserie juist gehoor aan het belang ervan. De soundtrack van Over Routines is gemaakt door Sticks en Sim Fane.

    Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

    55 min

About Over Routines

From the publisher's feed

Over Routines is een platform van Arie Boomsma waar gezondheid en sport de kern vormt. Arie spreekt wekelijks op maandag met uiteenlopende gasten als Badr Hari, Rachel John of Ilja Gort over thema's als zweethutten, ademhaling en het bouwen van structuur.

Best of Over Routines

Ranked by our users in the last 21 days

More shows like Over Routines

Nooit meer slapen by NPO Radio 1 / VPRO

Nooit meer slapen

25 Listeners

Met Groenteman in de kast by de Volkskrant

Met Groenteman in de kast

79 Listeners

Omdenken Podcast by Berthold Gunster

Omdenken Podcast

61 Listeners

De Podcast Psycholoog by De Podcast Psycholoog

De Podcast Psycholoog

14 Listeners

Zelfspodcast by Tonny Media

Zelfspodcast

31 Listeners

Teun en Gijs vertellen alles by Teun van de Keuken & Gijs Groenteman / Meer van dit

Teun en Gijs vertellen alles

63 Listeners

Marc-Marie & Isa Vinden Iets by Marc-Marie & Isa / Tonny Media

Marc-Marie & Isa Vinden Iets

49 Listeners

De liefde van nu by de Volkskrant

De liefde van nu

24 Listeners

Aaf en Lies lossen het wel weer op by Tonny Media

Aaf en Lies lossen het wel weer op

53 Listeners

MISCHA! by NPO Luister / AVROTROS

MISCHA!

14 Listeners

Chantal & Tina by &C Media / Audiohuis

Chantal & Tina

16 Listeners

Let's go mental by NPO Luister / HUMAN

Let's go mental

10 Listeners

Rust in je hoofd by Meditation Moments

Rust in je hoofd

9 Listeners

Het Spreekuur by Erik Scherder, Leonard Hofstra, Brechje van Bladel / Corti Media & Quest

Het Spreekuur

19 Listeners